Młodzieżowy Dom Kultury na jeleniogórskich obchodach Dnia Flagi ?         9 maja

Młodzieżowy Dom Kultury na jeleniogórskich obchodach Dnia Flagi ? 9 maja

9 maja 2019 0 przez mdk

Galeria BWA wraz z partnerami i współorganizatorami, wspólnymi siłami przygotowali gry i zabawy dla wszystkich, którzy pojawili się w centrum Jeleniej Góry, aby świętować dzień flagi. Wśród atrakcji był występ naszych cheerleaderek pod przewodnictwem pani Sylwii Żelaznej oraz zespół taneczny prowadzony przez pana Grzegorza Gigiela ponadto warsztaty cyrkowe z Teatrem Cichym, warsztaty malarskie z Bogumiła Twardowską-Rogacewicz, malowanie twarzy, zabawy sportowe, happening Oli Juszczyk, a także stoiska Karkonoskiego Parku Narodowego i Term Cieplickich. Każdy chętny mógł napisać lub narysować na kartce za co kocha Polskę.

“To bardzo ważne święto. Jak będziemy szanować to, co u nas jest najważniejsze – będziemy otwarci na symbole i kulturę innych – mówiła Luiza Laskowska, dyrektor BWA.”

✔️ materiały pochodzą ze strony www.jelonka.com