AKCJA – INTEGRACJA – ” Powitanie Wiosny”

5 kwietnia 2019 0 przez mdk

(nie) PEŁNOSPRAWNE – PEŁNOPRAWNE w dostępie do kultury i edukacji – po prostu DZIECI . To myśl przewodnia towarzysząca nam podczas pierwszego z planowanych spotkań Młodzieżowego Domu Kultury z niepełnosprawnymi dziećmi i młodzieżą z Jeleniej Góry.

“Powitanie Wiosny” to wspólna inicjatywa Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Jeleniej Górze. ul. Grottgera i MDK-a . Pretekstem stało się wspólne powitanie Pani Wiosny, która przybyła tego dnia z koszem pełnych słodkich pyszności dla dzieci.

Podczas spotkania mieliśmy okazję obejrzeć spektakl teatralny podopiecznych Ośrodka z ul. Grottgera a także podziwiać występ zespołu muzyki dawnej “Gaudium Ludentem ” prowadzony prze panią Sylwię Raban i występ wokalny podopiecznej naszego Studia Piosenki pod kierownictwem pani Renaty Kryńskiej – Natalia Stich.