Jeleniogórski MDK w MDK-u w Świdnicy.

30 grudnia 2019 0 przez mdk

Niedawno gościliśmy dzieci i młodzież wraz z opiekunami z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy, o czym pisaliśmy na naszych stronach. Natomiast kilka dni temu Pani Sylwia Raban ze swoim Zespołem Muzyki Dawnej odwiedziła Świdnicę i zaprzyjaźniony MDK. Zespół uczestniczył w koncercie pt. “Narodził się nam zbawiciel”. W przepięknym świątecznym programie zorganizowanym przez świdnicki Młodzieżowy Dom Kultury na scenie Świdnickiego Ośrodka Kultury nasi jeleniogórscy artyści wystąpili w towarzystwie: Zespołu Muzyki Dawnej “Domenique’s Consort”, Zespołu Muzyki Dawnej “Carmen Alacre”, Zespołu Muzyki Dawnej “Totus musicus” oraz gości z Czech – Zespołu Muzyki Dawnej “Asinus Musicus”. W programie znalazły się również występy uczestników zajęć z pracowni muzycznej i teatralnej z MDK w Świdnicy.