Pierwszy turnus Kolorowych Wakacji za nami!

7 lipca 2020 0 przez mdk

Przez pierwszy tydzień wakacji dzieci i młodzież uczestniczyła w wypoczynku półkolonijnym w Naszym Domu Kultury. Tradycyjnie nie brakowało rozrywek, które sprawiły, że czas wypoczynku zbyt szybko mijał.

Nie da się wymienić wszystkich punktów programu, który został zrealizowany w tym czasie. Tradycyjnie odwiedziła nas Policja, która przypomniała zasady, dzięki którym wakacje powinny być bezpieczne. Nasi instruktorzy przeprowadzili warsztaty plastyczne, muzyczne, wokalne. Każdy mógł rozwijać swoje pasje, niektórzy oddali się gimnastyce artystycznej. Przyjechało do nas kino, odwiedził nas Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych z Jeleniej Góry i poprowadził przez warsztat o tajemniczych nietoperzach. Nie zabrakło gier i zabaw sportowych, wycieczek krajoznawczych w atrakcyjne rejony miasta. Codziennie towarzyszył Nam uśmiech!

Turnus tradycyjnie zakończyliśmy rozdaniem dyplomów i nagród.