Zapraszamy do udziału w twórczej zabawie fotograficznej – „Surfowanie obiektywem”

Zapraszamy do udziału w twórczej zabawie fotograficznej – „Surfowanie obiektywem”

17 listopada 2020 0 przez mdk

Kręcą Cię tematy reporterskie? Lubisz robić zdjęcia aparatem lub telefonem? Ta propozycja jest dla Ciebie!

Za sprawą epidemii koronawirusa każdy z nas znalazł się w nowej, nietypowej sytuacji, którą można jednak produktywnie i inspirująco wykorzystać. Na przykład poprzez udział w zabawie fotograficznej pod nazwą „Surfowanie obiektywem”

Nasza propozycja  polega na wykonaniu ciekawych  zdjęć obrazujących temat „Codzienność w czasie pandemii”

Przez temat  rozumiemy obecną rzeczywistość, z którą spotykamy się zarówno w domu, jak i na ulicy.

Zachęcamy wszystkich miłośników fotografii do przesłania Nam swoich zdjęć na adres e-mail: konkursy_mdk@op.pl. Można przesłać zdjęcie lub serię zdjęć lub kolaż. Zdjęcia mogą być wykonane dowolnym aparatem lub telefonem. Prosimy o zdjęcia w formacie jpg.

Najciekawsze materiały będziemy publikować na naszych stronach oraz mediach społecznościowych. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci oraz młodzieży uczącej się.

Prosimy w wiadomości przesłać zgodę na udostępnienie zdjęć na naszych stronach oraz portalach społecznościowych. W przypadku osób niepełnoletnich prosimy, żeby taka zgoda zawierała imię i nazwisko rodzica/opiekuna.

Młody Artysto Fotografiku! Nie zapomnij podać swojego imienia i/lub nazwiska i/lub pseudonimu/ksywki. To ułatwi nam podpisanie zdjęć podczas publikacji.