“Sport, kultura? – fajna sprawa!”- promocja zajęć w ZPP-CWU

5 listopada 2020 0 przez mdk

Drodzy Przyjaciele! Rozpoczynamy cykl prezentacji kół i sekcji działających w Zespole Placówek Pozaszkolnych -Centrum Wspierania Uzdolnień. Program promocji placówki obejmuje:

– informowanie i rozbudzanie zainteresowania działalnością ZPP-CWU w środowisku lokalnym

– gromadzenie informacji na temat działalności poszczególnych pracowni artystycznych,kół naukowych i sekcji sportowych ZPP-CWU oraz ich osiągnięć, a także ich popularyzacja i promocja przy wykorzystaniu mediów.

Informacje w formie krótkiej charakterystyki poszczególnych kół i sekcji uzupełnione zdjęciami będą ukazywać się na stronach internetowych: www.mosjg.pl oraz www.mdkjelonek.pl (w zakładce:Galeria) a także na obu profilach Facebook.